Haber

HDP, Kılıçdaroğlu’na destek videosu çekti! Kayıttaki detay ‘artık yok’ dedirtti!

14 Mayıs seçimlerine HDP ile katılan Kemal Kılıçdaroğlu, ikinci tur seçimler için HDP ile işbirliğini sürdürüyor. Kılıçdaroğlu’na her gün Kandil’den yeni destek mesajı gelirken, bu kez HDP İstanbul İl Başkanlığı’ndan videolu açıklama yapıldı.

HEDEF CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TEK ADAMI ÖLDÜRECEĞİZ

HDP’nin paylaştığı videoda, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına davet ve Kılıçdaroğlu’na destek mesajları verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik alçakça sözlerin kullanıldığı açıklamada, “28 Mayıs’ta evlerimizden çıkıp sandık başına gideceğiz, tek adamı devireceğiz”söylendi.

TERÖR FOTOĞRAFI ÖNÜNDE SKANDAL PROPAGANDASI

Terör örgütünün propagandasının yapıldığı görüntüde PKK’nın kurucularından Sakine Cansız’ın fotoğrafına yer verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

KAFTANCIOĞLU’DAN PKK’LI CANSIZ’A ŞARTLI MESAJ

CHP’li Canan Kaftancıoğlu da önceki bir paylaşımında terörist Sakine Cansız için taziyelerini iletmişti.

Kaftancıoğlu, PKK’nın kurucularından terörist Sakine Cansız’ın yaşamını yitirmesi üzerine sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Sakine Cansız, “İnsanlık tarihi kadınlarla başlar. İnsanlık kadınlara yapılanlarla kaybeder” dedi. Ve insanlık kaybetti.”

PKK’DAN YAZILAR

7’li koalisyonun ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK terör örgütü tarafından desteklenmeye devam ediyor. Daha önce de örgütün elebaşları Kılıçdaroğlu’nun adaylığına destek mesajları paylaşmıştı. “AK Parti-MHP faşizminden kurtulmak için Kılıçdaroğlu’na oy verin.”açıklamalarda bulundular.

mamak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu